159 | ŠEŘÍKY
HEJNA Václav (1914 – 1985)
- hammer price: 8 000 CZK
final price: 8 000 CZK
21.3., 07:27 14070 8 000 CZK 21.3., 20:52 14070 8 000 CZK Olej na sololitové desce, 39,5 x 30 cm, rámováno, signováno vpravo dole VHejna.